اسکال کندی

skullcandy

برندی با لوگوی اسکلت!
کمپانی اسکال کندی (SkullCandy) در سال 2003 میلادی توسط ریک آلدن تاسیس شد. ریک آلدن، این مهندس فارغ التحصیل از دانشگاه کلرادو بولدر آمریکا اولین هدفون با برند اسکال کندی را در نمایشگاه CES 2003 در معرض دید عموم قرار داد و توانست جایزه بهترین طراحی و اختراع را به خود اختصاص دهد.
اسکال کندی روی یک صندلی بالا رونده متولد شد!
ریک آلدن خالق برند اسکال کندی یک روز در حالی که روی صندلی بالارونده سیتی پارک نشسته بود و به موسیقی دلخواهش گوش می داد تا برای یک دور اسکی دیگر آماده شود، به این فکر کرد که کاش هدستی وجود داشت که در حین گوش دادن به موسیقی بتوان با آن به تماس های تلفن هم پاسخ داد.

جرقه ساختن هدست های اسکال کندی از اینجا به وجود آمد.
اسکال کندی با هدف تولید محصولاتی مانند هدفون، هدست، هندزفری و تجهیزات صوتی مخصوص ورزشکاران تاسیس شد. اولین محصول شرکت SkullCandy که دارای تکنولوژی Link بود در همان سال و در نمایشگاه CES معرفی شد.

این تکنولوژی امکان گوش دادن به موسیقی از طریق دستگاه های قابل حمل را فراهم می کرد. روند پیشرفت این شرکت همچنان ادامه داشت تا جایی که در سال 2008 لقب جالب ترین ایرپاد دنیا را از طرف مجله فورچون دریافت کرد.

اسکال کندی در سال 2016 به کمپانی Mill Road Capital با مبلغ 196.9 میلیون دلار فروخته شد و هم اکنون به عنوان یک شرکت خصوصی در حال فعالیت است.
« ما در یک دریای سیاه و سفید، به شکل امواج رنگی در آمدیم؛ چیزی که دنیا انتظارش را می کشید!» این گفته موسس شرکت اسکال کندی پس از عرضه هدست و هدفون های رنگی بود. اسکال کندی یکی از اولین شرکت های تولید کننده هدست بود که از دنیای هدست سیاه یا سفید بیرون آمد و طیف وسیعی از رنگ ها را برای محصولات خود در نظر گرفت.

نام شرکت : اسکال کندی (SkullCandy)
مکان شرکت: سیتی پارک، آمریکا
تاریخ تاسیس : 2003 میلادی
عمده محصولات: هدست، هدفون، هندزفری

مشاهده همه 2 نتیجه

پنل کاربر